Πράξη 39η
Θέμα «Συμμετοχή στο πένθος για αιφνίδια απώλεια συναδέλφου»
Στη Ναύπακτο και στο Γραφείο του 1ου Γενικού Λυκείου Ναυπάκτου, σήμερα 23 Μαρτίου 2015, ημέρα Δευτέρα και ώρα 12:30, συνέρχεται και συνεδριάζει ο Σύλλογος των καθηγητών του Σχολείου, ύστερα από πρόσκληση και υπό την προεδρία της Διευθύντριας κ. Μπόθου Μαρίας με αφορμή τον αιφνίδιο θάνατο της συναδέλφου Κανελλοπούλου Γεωργίας φιλολόγου στο Σχολείο μας.
Ο Σύλλογος αποφασίζει ομόφωνα
Ο Σύλλογος εκφράζει την οδύνη του για τον αιφνίδιο θάνατο της εκλεκτής συναδέλφου και φίλης που υπήρξε αγαπητή σε όλους, καθηγητές και μαθητές, και συνεπής τόσο στο διδακτικό της έργο όσο και στις υπηρεσιακές της υποχρεώσεις.
Για το σκοπό αυτό συντάσσεται η πράξη και υπογράφεται.
Η Διευθύντρια Οι υποδιευθυντές Οι καθηγητές