1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
«ΑΓΕΛΑΟΣ Ο ΝΑΥΠΑΚΤΙΟΣ»
Πρόσκληση
Ευχόμαστε υγεία και πρόοδο για τη νέα σχολική χρονιά.
Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου Λυκείου Ναυπάκτου καλούμε τους Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών μας σε ενημερωτική συνάντηση (ΦΕΚ 120/τ΄β/23-01-2018) την Τετάρτη 10 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 6: 30 μμ. στην αίθουσα Γυμναστικής του 1ου Γυμνασίου.
Θέμα: Εύρυθμη λειτουργία του σχολείου
Η παρουσία σας είναι απαραίτητη.
Η Διευθύντρια Ο Σύλλογος Διδασκόντων