ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2022 - ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΕΣ ΕΥΧΕΣ

1ου Γενικού Λυκείου Ναυπάκτου

22 wish

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου Γενικού Λυκείου Ναυπάκτου, εκφράζουν τα θερμά τους συγχαρητήρια στους μαθητές και τις μαθήτριες του σχολείου μας, για την εισαγωγή τους στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση.

Αυτή η επιτυχία αποτελεί δικαίωση των προσπαθειών τους, άνοιγμα ενός νέου, όμορφου κεφαλαίου στη ζωή τους και αφετηρία για την κατάκτηση γνώσης και εμπειρίας.

Συγχαρητήρια και στους γονείς τους που βλέπουν τους κόπους τους και τις θυσίες ετών να δικαιώνονται.

Καλή συνέχεια σε όλα τα παιδιά που έδωσαν τον αγώνα τους, ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα. Κυνηγήστε τα όνειρα σας με πείσμα και αισιοδοξία και να είστε βέβαιοι ότι θα επιτύχετε τους στόχους σας.

Στο νέο ξεκίνημα της ζωής σας, οι ευχές των δασκάλων σας θα είναι πάντα κοντά σας.

Καλή σταδιοδρομία και πάντα επιτυχίες