Συμμετοχή των μαθητών/τριών του 1ου ΓΕΛ Ναυπάκτου σε Διημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού

Στο πλαίσιο υλοποίησης του θεσμού του Συμβούλου Σχολικής Ζωής, οι μαθητές της Α΄ Τάξης του σχολείου μας θα συμμετάσχουν την Τρίτη, 07 Μαρτίου 2023 και ώρα 09:00 - 12.30. σε Διαδικτυακή Διημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού, η οποία διοργανώνεται από το Τμήμα Περιφερειακής και Οικονομικής Ανάπτυξης, του Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών, σε συνεργασία με το Περιφερειακό Κέντρο Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (ΠΕΚΕΣ) Στερεάς Ελλάδας, τις Διευθύνσεις Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Φωκίδας και Φθιώτιδας και τους Δήμους Δελφών και Δωρίδας. Υπεύθυνοι καθηγητές για την υλοποίηση της Εκπαιδευτικής Δράσης είναι οι Σύμβουλοι Σχολικής Ζωής του σχολείου:

1) Βεατρίκη Λιάκα (ΠΕ01) Θεολόγος
2) Μπεζαϊτης Ηρακλής (ΠΕ03) Μαθηματικός